Let Praha-Frankfurt-New York

28. ledna 2012 v 20:04 | T* |  Mé americké záležitosti
Takže jsem se rozhodla nespat. Z neděle na pondělí. Odjížídíme ve 4 ráno směr letiště Ruzyně- ja,mamuš,bratruš a Petruš.
Je 23.1. a můj den D. Mám dopředu domluvený sraz s Maruškou (jedna z 8 statečných), po cestě jsem jí volala, abych zjitila, jak na tom je časově a ona mi řekla, že se sejdem na letišti v šest, ale že už je tam od půlnoci slečna z východních Čech, ať jí vyhledám. Tak jsem tý slečince - Evině- zavolala, selšy jsme se a počklay na další holčiny. Eva na první pohled pohodářka, hyperaktivní a se školou pro letušky, no co vás může potěšit více, než když letíte s někým, kdo je na letišti jako doma... když vy sami máte problém i s odbavením kufru?....Nádhera, výlet tedy začal úžasně. Ostatní začaly přicházet, a když už jsme byly všechny, opustily jsme své rodiče, přátele, kluky a šly jsme vstříc výletům do neznáma!
První let Praha- Frankfurt proběhl poklidně. Myslím, že jsem i strachy a únavou usnula. Na letišti ve Frankfurtu to byla bomba, nevím,kolik kilometrů jsem nachodily, ale bylo to určitě hodně! Na chvíli jsme se i ztratily- přejely jsme ve vláčku naší stanici. Byla to sranda, holky byly skvělý. Evka se ujala postu vedoucí zájezdu. Takže nám ušetřila plno práce.
Let z Německa do US trval devět hodin, bylo to únavné, ale měli jsme k dispozici polštářek,deku, pití a jídlo.Daly jsme s Evkou pár kelímků vína a usnuly jsme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama